11.11.2014 Szkoła Muzyczna Concertino, Gdynia

Program:
Andrzej Panufnik – Kwartet Smyczkowy nr 2 “Messages” (1980)
Andrzej Panufnik – Trio Fortepianowe (1934)
(Rafał Lewandowski – fortepian)

9.11.2014 Projekt “Głosy Gór” – Teatr Wielki i Opera Narodowa w Warszawie

30.10.2014 Projekt “Głosy Gór”, Il Teatro Massimo, Palermo, Włochy

23.10.2014 Nostalgia Festival Poznań, Kościół oo. Dominikanów, Poznań

Program:
Elliot Carter – Kwartet Smyczkowy nr 2 (1959)
Tigran Mansurian – Kwartet Smyczkowy nr 2 (1984)

12.10.2014 Festiwal Gdynia Classica Nova, Muzeum Miasta Gdyni, Gdynia

Program:
Adam Sławiński – Intermezzo
Terry Reiley – Sunrise of the Planetary Dream Collector
Dosia McKay – Is Now Not Enough?
Vivaldi/Seidenberg – Thin Ice
Vivaldi/Seidenberg – Snow What?
Dosia McKay – Glossolalia
Hamza El Din – Escalay
Danny Seidenberg – Bach’s Lunch

07.10.2014 Festiwal KONTRASTY – NeoTemporis Group, Lwów, Ukraina

Program:
Karol Nepelski – Bio-chorales (2014) na kwintet dęty
Alexey Shmurak – I have lost my Euridice (2014) na kwartet smyczkowy, kontrabas, kwartet dęty drewniany, waltornię i fortepian
Bohdan Sehin – Talos (2014) na kwartet smyczkowy
Sławomir Kupczak – Koncert na jedenastu (2014) na kwartet smyczkowy, kontrabas, kwartet dęty drewniany, waltornię i fortepian
(NeoQuartet, Ensemble Nostri Temporis (Ukraina), Jarosław Stokowski – kontrabas, Grzegorz Wierus – dyrygent)

5.10.2014 III Festiwal NeoArte – Spektrum Muzyki Nowej, Studio Koncertowe Radia Gdańsk, Gdańsk

Elettro Voce – głos i elektronika

Agata Zubel – głos
Cezary Duchnowski – fortepian i elektronika

4.10.2014 III Festiwal NeoArte – Spektrum Muzyki Nowej, Galeria Pionova, Gdańsk

Program:
Mikrotony – Visualia – Minimal
NeoQuartet gra Polaczyka
Rafał Pelc/Piotr Gotkowski – 77525
Kuba Kapsa Ensemble
Contemporary Classic Jam Session

3.10.2014 III Festiwal NeoArte – Spektrum Muzyki Nowej, NeoTemporis Group: Ratusz Staromiejski, Gdańsk

Program:
Karol Nepelski – Bio-chorales (2014) na kwintet dęty
Alexey Shmurak – I have lost my Euridice (2014) na kwartet smyczkowy, kontrabas, kwartet dęty drewniany, waltornię i fortepian
Bohdan Sehin – Talos (2014) na kwartet smyczkowy
Sławomir Kupczak – Koncert na jedenastu (2014) na kwartet smyczkowy, kontrabas, kwartet dęty drewniany, waltornię i fortepian
(NeoQuartet, Ensemble Nostri Temporis (Ukraina), Jarosław Stokowski – kontrabas, Grzegorz Wierus – dyrygent)

26.09.2014 Warszawska Jesień – Impreza Towarzysząca – NeoTemporis Group: Zamek Królewski-Muzeum, Warszawa

Program:
Karol Nepelski – Bio-chorales (2014) na kwintet dęty
Aleksey Shmurak – I have lost my Euridice (2014) na kwartet smyczkowy, kontrabas, kwartet dęty drewniany, waltornię i fortepian
Bohdan Sehin – Talos (2014) na kwartet smyczkowy
Sławomir Kupczak – Koncert na jedenastu (2014) na kwartet smyczkowy, kontrabas, kwartet dęty drewniany, waltornię i fortepian
(NeoQuartet, Ensemble Nostri Temporis (Ukraina), Jarosław Stokowski – kontrabas, Grzegorz Wierus – dyrygent)

21.09.2014 Free Culture Vilnius Gdańsk: Kościół Św.Katarzyny, Wilno, Litwa

Program:
Rassa Serra (Litwa) & World Duo (Litwa) & NeoQuartet

07.09.2014 Free Culture Vilnius Gdańsk: Centrum Św.Jana, Gdańsk

Program:
Rassa Serra (Litwa) & World Duo (Litwa) & NeoQuartet

06.09.2014 Powrót Panufnika – 100 lecie urodzin kompozytora: Sala Audytoryjna Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego, Gdynia

Program:
Andrzej Panufnik – Kwartet Smyczkowy nr 1 (1976)
Andrzej Panufnik – Kwartet Smyczkowy nr 2 “Messages” (1980)
Andrzej Panufnik – Kwartet Smyczkowy nr 3 “Paper Cuts”(1990)

25.05.2014 Muzeum Historii Żydów Polskich, Warszawa

Program:
Jarosław Bester – Paradisus Judaeorum
(Jarosław Bester – akordeon, Marcin Malinowski – klarnety)

14.04.2014 Akademia Muzyczna im. St. Moniuszki, Gdańsk

Program:
Andrzej Panufnik – Kwartet Smyczkowy nr 2 “Messages” (1980)
12.04.2014 Filharmonia Łódzka, Łódź

Program:
Andrzej Panufnik – Messages – II kwartet smyczkowy

03.12.2013 Portrety Kompozytorów, Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki, Warszawa

Program:
Adam Sławiński – Intermezzo na kwartet smyczkowy

02.12.2013 Portrety Kompozytorów, Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki, Warszawa

Program:
Joanna Bruzdowicz – Pieśni n głos, fortepian i kwartet smyczkowy
Joanna Bruzdowicz – Kwartet Smyczkowy nr 1 “La Vita”
Andrzej Dutkiewicz – Kwartet na trio fortepianowe i taśmę
(Liliana Górska – sopran, Tomasz Jocz – fortepian)

20.11.2013 Projekt “Głosy gór” – Teatr Wielki w Warszawie

24.10.2013 Festiwal Musica Electronica Nova, Wrocław

Program:
Agnieszka Stulgińska  – Impresje na kwartet smyczkowy i elektronikę
Witold Lutosławski – Kwartet Smyczkowy
Georg Fredrich Haas -  4 Kwartet Smyczkowy z live-electronics   

6.10.2013 II Festiwal NeoArte – Spektrum Muzyki Nowej, Ratusz Staromiejski, Gdańsk

Jubileusz 70 – lecia Elżbiety Sikory

Program:
Elżbieta Sikora – In Memoriam Ursula ( III Kwartet Smyczkowy)
Elżbieta Sikora – Sekstet smyczkowy
Elżbieta Sikora – Solo (na skrzypce)
Elżbieta Sikora – Cadenza (na wiolonczelę)
(Krzysztof Tymendorf – altówka, Błażej Goliński – wiolonczela)

5.10.2013 II Festiwal NeoArte – Spektrum Muzyki Nowej, Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki, Gdańsk

Program:
Szabolcs Esztenyi (fortepian) – Muzyka Kreowana
Sławomir Kupczak – Anafora VI na kwartet smyczkowy i live electronics
Dariusz Przybylski – SWT na kwartet smyczkowy
Marek Czerniewicz – Transparent na kwartet smyczkowy i taśmę

4.10.2013 II Festiwal NeoArte – Spektrum Muzyki Nowej, Centrum św. Jana, Gdańsk

Motion Trio

24.09.2013 Ratusz Staromiejski, Gdańsk

Program:
Aleksander Kościów – Kwartet smyczkowy nr 3
Aleksander Kościów – Kwartet smyczkowy nr 5
Aleksander Kościów – Kwartet smyczkowy nr 6
Aleksander Kościów – Kwartet smyczkowy nr 9
Aleksander Kościów – Kwartet smyczkowy nr 10 (światowa premiera)

29.08.2013 Synagoga w wyobraźni, Park Staromiejski, Łódź

Program:
Osvaldo Golijov – The Dreams & Prayers of Isaac the Blind
(Marcin Malinowski – klarnet)

10.07.2013 Kościół św. Ignacego Loyoli, Jastrzębia Góra

Program:
Hamza El Din – Escalay (Waterwheel)
Terry Riley – Sunrise of the Planetary Dream Collector

Vivaldi/Seidenerg – Thin Ice
Vivaldi/Seidenberg – Snow what?


27.04.2013 Cheder Cafe, Kraków

Program:
Hamza El Din – Escalay (Waterwheel)
Terry Riley – Sunrise of the Planetary Dream Collector
Steve Reich – Diffrent Trains

12.04.2013 Sala Koncertowa AM w Gdańsku

Program:
Witold Lutosławski – Kwartet Smyczkowy

23.03.2013  Ukrainian Biennale for new Music, Philharmonic Concert Hall, Lwów (Ukraina)

Program:
Witold Lutosławski – Kwartet Smyczkowy
Agnieszka Stulgińska – Impresje na kwartet smyczkowy i live-electronics
Dariusz Przybylski – SWT na kwartet smyczkowy
Maxim Kolomiiets – Kwartet Smyczkowy
Olena Sierova – Suppression na kwartet smyczkowy

22.03.2013  Ukrainian Biennale for New Music, National Union of Composers Concert Hall, Kijów (Ukraina)

Program:
Witold Lutosławski – Kwartet Smyczkowy
Agnieszka Stulgińska – Impresje na kwartet smyczkowy i live-electronics
Dariusz Przybylski – SWT na kwartet smyczkowy
Maxim Kolomiiets – Kwartet Smyczkowy (światowa premiera)
Olena Sierova – Suppression na kwartet smyczkowy (światowa premiera)

20.01.2013 Dni Muzyki Nowej, Klub Żak, Gdańsk

Program:
Eunho Chang – String quartet no 2  (premiera polska)
R.Wallin – Phonotope 1 na kwartet smyczkowy i komputer (premiera polska)
G.Crumb – Black Angels for electric string quartet

04.12.2012 “> Sala Koncertowa AM w Gdańsku

Program:
Krzysztof Penderecki – Kwartet na klarnet i trio smyczkowe
(Andrzej Wojciechowski – klarnet)

17.11.2012 Żydowskie granie, Synagoga im. Nożyków, Warszawa

Program:
Osvaldo Golijov – The Dreams & Prayers of Isaac the Blind
(Marcin Malinowski – klarnet)

28.10.2012 NeoArte -  Spektrum Muzyki Nowej – Sopot, Zatoka Sztuki

Program:
P.Szymański – Pięć utworów na kwartet smyczkowy
P.Szymański – Compartment 2, Car 7 na skrzypce, altówkę, wiolonczelę i wibrafon
P.Szymański – Recalling a Serenade na klarnet i kwartet smyczkowy
(Paweł Nowicki – wibrafon, Andrzej Wojciechowski – klarnet)

27.10.2012  NeoArte -  Spektrum Muzyki Nowej – Sopot, Zatoka Sztuki

Program:
S.Reich – Different Trains

05.10.2012 Projekt Głosy Gór, Theatre de Beaulieu, Lausanne (Szwajcaria)

06.07.2012 Projekt „Głosy Gór” Radziejowice
7.06.2012 Projekt “Głosy gór” – Teatr Wielki i Opera Narodowa w Warszawie
5.06.2012 Projekt “Głosy gór” – Teatr Muzyczny im. G. Baduszkowej w Gdyni

15.12.2011 Gdańska Sztuka Interpretacji Muzyki Akordeonowej Ratusz Staromiejski w Gdańsku
Program:
K. Olczak – Anioły ciemności
C. Paciorek – Toccata
A. Piazzolla – Five Tango Sensations
.

11.12.2011 Gdańska Sztuka Interpretacji Muzyki Akordeonowej Centrum Kultury
i Sportu
w Pruszczu Gdańskim
Program:
K. Olczak – Anioły ciemności
C. Paciorek – Toccata
A. Piazzolla – Five Tango Sensations
.

05.09.2011 sala koncertowa AM im. S. Moniuszki w Gdańsku
Program:
G. Janssen – Streepjes
T. Hosokawa – Floral Fairy
A. Stulgińska – Labirynt
M. Czerniewicz –Transparent
.

06.08.2011 Międzynarodowy Festiwal „Sopot Classic” PGS Sopot
Program:
S. Zamuszko – 2 walce kapryśne
.

29.05.2011 NCK – Projektornia Park w Gdańsku Brzeźnie
Program:
S. Reich – Different Trains
.

23.05.2011 Uniwersytet Muzyczny im. F. Chopina Studio S-1
Program:
A. Stulgińska – Impresje na kwartet smyczkowy i live electr.
.

03.04.2011 „Gdański Festiwal Muzyczny” Nowe Brzmienia Gdańskie
Program:
K. Olczak – „Anioły ciemności”
M. Czerniewicz – Transparent
A. Dziadek – II kwartet smyczkowy
R. Łuczkowski- II kwartet smyczkowy
L. Kułakowski – 3 jazzy pieces for string quartet
.

27.12.2010 „Metropolia jest OK” Teatr Muzyczny w Gdyni
Program:
Vivaldi – Seidenberg
.

16.11.2010 Ratusz Staromiejski w Gdańsku
Program:
Impresje na kwartet smyczkowy i live electronic
.

16.05.2009 Galeria Arsenał w Białymstoku
Program:
A. Lasoń – kwartet nr. 5
S. Reich – „Different Trains”
Wizualizacje – Grzegorz Młynarski
.

15.03.2009 Ratusz Staromiejski w Gdańsku
Program:
D. Hefti – 6 pieces for string quartet
T. Hosokawa – „Floral Fairy”
A. Schnittke- Canon In memoriam Igor Strawiński
A. Lasoń – Kwartet no.6
.

01.08.2008 CSW Łaźnia w Gdańsku
Program:
Steve Reich „Different Trains”
Wizualizacje-Grzegorz Młynarski
.

11.04.2008 „Gdański Festiwal Muzyczny” sala koncertowa AM w Gdańsku
Program:
Impresje na kwartet smyczkowy i live electronics